Krimka!

Krimka!

Ugala teatris on kartmatutest näitlejatest moodustatud klounitrupp, kes toob lavastajapaari Piip ja Tuut käe all lavale maailma kõige õudsema loo, mis pole veel kordagi ühtegi last hirmutanud. Ainult mõnel üksikul on väikesed külmavärinad üle selja jooksnud.

Aga milline on üks maailma kõige õudsem lugu? Kas see peaks olema ikka kohe väga õudne või äkki hoopis vaid õige pisut jube? Kas hirmu ees oleks parem silmad kinni pigistada või hoopis hirmule silma vaadata? Mõni julgeb seda teha üksinda, kuid kas parem on ikka kambakesi koos?

Üksikus metsamajakeses elab vana kammerteener sir Peter. Ühel päeval saabub tema majakesse üksteise järel viis eriskummalist tegelast. Saabujad aga ei tea, et kammerteenri majake ei ole mitte tavaline majake, ja külaliste jahmatuseks hakkab majake nende silme all äkki oma elu elama. Vapra kindral Tuti juhtimisel asuvad nad ühiselt asja uurima, kuid siis kaob äkki kindral Tutt jäljetult. Kuhu ta sai? Mis temaga juhtus? Seda asja ei saa niimoodi jätta!

Klounikriminull “Krimka!” on üks hirmus naljakas lugu, aga kas rohkem hirmus või rohkem naljakas, ei oska me ette ennustada. Kes vaatab, see naerab. Kes kardab, see naerab veel rohkem.

Lavastus on kahes vaatuses ja ei sobi võibolla päris pisikestele ja kartlikele lapsukestele.


Lavastajad Haide Männamäe ja Toomas Tross (Piip ja Tuut Teater)
Kunstnik Kristel Maamägi
Valguskunstnik Jari Matsi (TÜ VKA)
Lavastusdramaturg Liis Aedmaa
Muusikaline kujundus Peeter Konovalov
Liikumisjuht Oleg Titov

Osades: Peeter Jürgens, Janek Vadi, Vallo Kirs, Rait Õunapuu, Jaana Kena, Marika Palm, Oleg Titov

Piletid Piletimaailmast.

KORRALDAJA

SA Ugala Teater
Vaksali 7
71020 Viljandi
Piletikassa 433 0777
kassa@ugala.ee