Kohtume kell 8 Noa laeval

Kohtume kell 8 Noa laeval

Muusikaline koguperelavastus sobib kõigile alates 5. eluaastast.

 

Kolm iseteadlikku pingviini, kes seni harjunud vaid omakeskis elama, leiavad ühel päeval enda seest Igavuse. Kui ometi midagi põnevat juhtuks! Kui keegi ometi tuleks! Või äkki läheks reisima? Või hoopis päriselt kuhugi mujale? Kuid kuhu?

 

Aga pingviinid ei tea, et juba ongi nende poole teel üks veidi tusase olemisega tuvi ja sellel tuvil on nendega oma plaan. Plaan, mis võib pingviinide elu täiesti pea peale pöörata. Võta või jäta? Mine või jää? Aga siin on ka oma konks: sugugi mitte kõik kolm pingviini ei mahu tuvi plaanidesse. Mis mõttes ainult kaks pingviini? Mis saab siis kolmandast?

 

Pingviin ei vannu alla ühelegi murele.
Pingviiniga võid alati sa minna kasvõi luurele.
Ja kui sa selles kahtled, kui sa kahtled, kuule, mees: 
sõber seisab ikka sõbra eest!

 

“Kohtume kell 8 Noa laeval” on üks naljakas ja eriskummaline lugu kolmest nutikast pingviinist ja Noa käske täitvast tüsedast ületöötanud tuvist. Kuid samapalju kui see lugu räägib Noa laevast ja suurest veeuputusest, räägib see sõprusest. Loo autor Ulrich Hub on saksa lastekirjanik, näitleja ja lavastaja, kes on hulgaliselt auhindu võitnud just nimelt lastenäidenditega.


MUUDATUS MÄNGUKAVAS!

Esmaspäeval, 15. aprillil kl 12 Vanemuise suures saalis etenduma pidanud “Kohtume kell 8 Noa laeval” jääb näitleja haigestumise tõttu ära. Selle asemel etendub Tartu publikule koguperelavastus “Vai-vai vaene Vargamäe” ehk “Tõde ja õigus” lastele, mis on üks laste lemmiklavastustest Ugala repertuaaris.

Lisainformatsioon Ugala.ee kodulehel.

Autor: Ulrich Hub
Tõlkija: Raimo Pass
Lavastaja: Marika Palm
Kunstnik: Annika Lindemann
Muusika: Kaarel Kuusk ja Judith Parts
Laulusõnad: Mart Rauba
Valguskujundaja: Ivar Piterskihh (Endla)
Videokunstnik: Katre Sulane
Liikumisjuht: Anni Zupping
Osades: Ringo Ramul, Ilo-Ann Saarepera, Kata-Riina Luide ja Janek Vadi

Piletid Piletimaailmast.

KORRALDAJA

SA Ugala Teater
Vaksali 7
71020 Viljandi
Piletikassa 433 0777
kassa@ugala.ee