Kaunimad hetked Su elus

Kaunimad hetked Su elus

Järg 1993. aastal Vanemuise väikese maja ovaalsaalis esietendunud Kulno Süvalepa laulude õhtule „Kaunimad aastad su elus“ toob taas publiku ette Kaunimate Aastate Vennaskonna. Aastad on möödunud ja teatrisaalis hõljub nii nukravõitu mälestusi kui ka pisarateni naerma ajavaid meeleolusid – on tülisid, on kirgi, irooniat, huumorit, igatsusi ja palju, palju muud.
Jüri Lumiste: „16 aastat hiljem olen ma avastanud, kui neetult erinevad me oleme.“ Hannes Kaljujärv: „16 aastaga muutub palju, tekivad kiilaspea ja punnkõht, võivad muutuda suhtumised ja soovid, vahetuvad eelistused ja erakonnad.“ Andres Dvinjaninov: “16 aastat hiljem on 16 aastat koostööd ja kooselu…// Ja taaskord kummardus maestro Süvalepale, meie ristiisale.“ Toomas Lunge: „Igatahes on kindel, et anname endast parima ja lehvigu meie – kohal suure Süvalepa vaim!“ Indrek Kalda: „Tunnen rõõmu kaunimatest aastatest oma elus!“

Esietendus 30. aprillil 2009 Vanemuise väikeses majas.

Fotode autor Alan Proosa

                           


Kaunimad hetked Su elus

Soovikontsert kahes osas, kus Kaunimate Aastate Vennaskond astub taas publiku ette uue kauni muusikalise kavaga.

Teksti autor Mart Kivastik
Lavastaja Andres Dvinjaninov
Kunstnik Maarja Meeru

Osatäitjad: Hannes Kaljujärv, Andres Dvinjaninov (külalisena), Jüri Lumiste, Toomas Lunge (külalisena), Indrek Kalda (külalisena)