Comedy Estonia: Sander Õigus “Kuues” preview

Comedy Estonia: Sander Õigus “Kuues” preview

2021 aastal jõuab lavalaudadele üle Vabariigi Sander Õiguse uus soolotund “Kuues”! 

Enne kui päris tuuriga alustame, tundub kohane teha mõned proovietendused ja materjali natuke katsetada. Miks? Sander vastab midagi sellist:

“Uue tunniga on alati see teema, et kuigi materjal open micidel tükkhaaval läbi on proovitud, siis pikka seti naljalt harjutada ei saa. Seega teen alati mõned proovikad, et publik saaks mulle öelda, kas kokku pandud materjaliga sobib tuurile minna või peaks kirjutuslaua taha tagasi istuma.

Publiku jaoks igal juhul hea variant. Ideaalis oled esimene, kes uut ja värsket materjali kuuleb ja samas on teoreetiline võimalus, et kuuled midagi nii kohutavat, et rebin pärast selle lehekülje märkmikust välja ja siis on ju lausa ajalooline võimalus olla ainus saalitäis, kes neid sõnu kunagi kuulda saab!

See tekst läheb natuke laadaks ära, aga äkki proovietenduste vaimus ongi sobilik! Tule saali ja aita mul uus tund lõpuni kokku panna ja veeda üks lõbus õhtupoolik minu ja sõpradega, kes tulevad sooja tegema!”

 

Show on soovitatavalt vanusele 16+.
Kestab orienteeruvalt 2 tundi koos vaheajaga.
COVID-19 leviku tõttu palume suhtuda hoolivalt enda ja teiste publikuliikmete tervisesse ning haigusnähtude ilmnemisel koju jääda


Piletid Piletilevist.

 

KORRALDAJA

Zezeran Consulting OÜ
Vana-Lõuna 39-114 Tallinn 10134 Harju
louis@zezeran.com