Comedy Estonia: Roast of Mikael Meema

Comedy Estonia: Roast of Mikael Meema

Comedy Estonia esitleb: Roast of Mikael Meema!

28. detsembril jõuab Vanemuise Väikese Maja lavale üks väga eriline ja ainulaadne üritus!

Mis on roast?
Roast on traditsiooniline viis, kuidas koomikud oma armastust näitavad. Sel aastal on aukülaliseks kõigi eestlaste lemmikkiilakas Mikael Meema!
Kaunil jõulujärgsel ajal saame Vanemuises kokku, et tänada Mikaeli kõige eest, mis ta meile pakkunud on ja teeme seda ainsal viisil kuidas oskame. Tema üle nalja tehes!
Kahetunnise show jooksul käivad tänukõnedega laval mitmed Comedy Estonia koomikud ja õhtu kulminatsioonina saab sõna aukülaline Mikael!
Roastil ei ole reegleid, ei ole ühtegi teemat isiku kohta, mille üle ei võiks nalja teha. Peaasi, et see kõik ikkagi naljakas oleks! Iga nõrkus ja enda avamine saab karistatud. See pole üritus nõrganärvilistele, küll aga on kõigile neile kes hindavad Stand-Upi, tahavad näha midagi ainulaadset ja olla osa millestki kordumatust.

Arusaadavalt toimuvad Comedy Estonia roastid just detsembri lõpus, sest siis saab terve aasta jooksul kogutud vimma üksteise peale humoorikalt välja elada ning heade poolsõpradena uuele aastale vastu minna.

“Öeldakse, et röstitakse neid, keda sa austad ja hindad. Mikael on erand, mis kinnitab reeglit.” – Rauno Kuusik

“Olemuselt meenutab Mikael novembrikuud. Lehed on langenud ja depressioon.” – Daniel Veinbergs

“Mikaeli puhul ei pea muretsema, et ta haiget saaks, sest ta hing on juba niigi surnud.” – Karl-Alari Varma

“Oleks Mikael sündinud Inglismaal, siis oleks ta sama kuulus kui Jason Statham. Kahjuks sündis Miki aga Eestis, nii et ta on ainult sama kiilakas.” – Ardo Asperk

“Mikaelile meeldib probleeme lahendada. Ainuke probleem, mida ta lahendanud pole – kuidas vanemate juurest välja kolida.” – Roger Andre

“Ma ei ütle, et Meeme on rumal. Samas ei saa ma ka eitada fakti, et ta juuksed ta aju juurest ära põgenesid!” – Sander Õigus


Aukülaline: Mikael Meema
Roastmaster: Sander Õigus
Lisaks esinevad teised Comedy Estonia koomikud ja üllatuskülaline!

Piletid Piletilevist.

KORRALDAJA

Zezeran Consulting OÜ
Vana-Lõuna 39-114 Tallinn 10134