Comedy Estonia: Ari Matti Mustonen LIVE

Comedy Estonia: Ari Matti Mustonen LIVE

Jah, su silm ei valeta! Ari Matti Mustonen tuleb lõpuks tagasi külla oma Eestis pesitsevatele fännidele ning toob lavale ka mõne show Tartus!

2018. aasta suvel pakkis Ari Matti oma kotid kokku ning võttis üheotsapileti Kanadasse, et mööda maailma ringi tuuritada ning stand-up’i teha. Kuigi oma kotid jätab ta siiski Kanadasse, otsustas ta tulla tagasi Eestisse, et oma fänne veidi rõõmustada ning mõned show’d lavadele tuua!

Ari Matti on musternäide edukast koomikust, kelle suhtumine oma kunsti sarnaneb rohkem vaimse konditsiooniga. Stand-up on tema esimene mõte hommikul ärgates ning viimane mõte kahtlasel ajal unne suikudes. Tema esitused on testosterooni- ja feromoonilõhnalised. Meeletu energia ja absurdi piiril kõndiv maailmavaade on ilmselt põhjuseks, miks Ari kulutulena inimeste südameid vallutab maailma igas nurgas.

Koomikuna on ta lavasid vallutanud juba rohkem kui kahekümnes eri riigis. Mõndateks näideteks on Melbourne’i The Comics Lounge, Kanadas The Comedy Mix ja Yuk Yuk’s, New Yorgis Comic Strip, Bangkokis Bangkok Comedy Club, Kuala Lumpuris Crackhouse Comedy Club ja veel paljud muud!

Eestis on ta tuntust kogunud kui üks Tussisööjad podcasti asutajaid. Koos Mikael Meemaga tehtav podcast võitis ka aasta podcasti auhinna 2017. aastal. Tussisööjaid saab kuulata ka siin:  https://omny.fm/shows/arimatti/playlists/tussis-jad

Etendus on eesti keeles
Show on soovitatavalt 16+


Ari Matti Mustonen LIVE

Soojendavad teised Comedy Estonia koomikud

Piletid Piletilevist.

 

KORRALDAJA

Zezeran Consulting OÜ
Vana-Lõuna 39-114 Tallinn 10134