Algus (Spordiklubi Sun Dome)

Algus (Spordiklubi Sun Dome)

Tere, mina olen Miša. Minu maine teekond hakkab lõppema ja seepärast ma  sooviksin Teiega  jagada kõike kogetud…“ Nende sõnadega algab sõnalis-tantsuline etendus  „Algus“.

Indrek Varik (1990) on noor ja ambitsioonikas lavastaja ja  koreograaf, kelle käe alt jõuab lavalaudadele sõnalis-tantsuliste etenduste triloogia kolmas osa nimega „Algus“. Kahe eelmise osa „Valge puu“ (2014)  ja „Teekond“ (2015) jätkuks olevas etenduses „Algus“ seikleb  peategelane edasi inimese eneseleidmise ning samas ka teiste märkamise ja abistamise radadel,  sidudes omavahel lavastaja modern-kaasaegsed tantsud ja Timo Variku kirjutatud vaheosade tekstid  põnevaks ja kaasahaaravaks tervikuks, kus efekte lisab lavakujundus ning mitmekesine kostüümidraama. Idee autori ja lavastaja Indrek Variku poolt edasiantav sõnum puudutab vähemal või rohkemal määral meist igaühte, nii noort kui vana.

Ka on heameel teada anda, et  spordiklubi Sun Dome  etendus  „Valge puu“ pälvis Põlvamaa aasta tegu kultuuris 2014 laureaadi tiitli ja etendus  „Teekond“  tunnistati Põlvamaa kodanikuühenduste tunnustamiskonkursi võitjaks kategoorias „Aasta kodanikuühenduse projekt või tegu 2015“

Algus-page-001


Etenduse autor, lavastaja ja koreograaf  Indrek Varik
Tekstide autor Timo Varik
Administraator ja rekvisiidid  Jüri Varik

Piletid Piletilevist.

KORRALDAJA

SPORDIKLUBI SUN DOME
Toome 20 Põlva 63303 Põlvamaa
+372 5091244
varik@hot.ee