Žanr

Asukoht

Lisainfo

Subtiitrid

Ajavahemik

Pühapäev 20 jaanuar 16:00
Memory 2019

Memory 2019

  • Kontsert
  • Suures majas

Solistid Marko Matvere, Mikk Saar, Tanja Mihhailova-Saar, Rasmus Kull, Kärt Anton
Konferansjee Hannes Võrno

Vanemuise Sümfooniaorkester ja bänd

Dirigent Martin Sildos

Pühapäev 20 jaanuar 16:00
33 variatsiooni

33 variatsiooni

  • Draama
  • Väikeses majas

Moises Kaufmanni draama

Kriitikud on Kaufmani näidendit nimetanud kultuurilooliseks detektiivlooks ja võrrelnud seda hiljaaegu ka Vanemuise laval olnud Tom Stoppardi „Arkaadiaga.”

Lavastaja Heiti Pakk

Osades Marika Barabanštšikova, Marian Heinat, Ragne Pekarev, Guido Kangur (Eesti Draamateater)jt

Teisipäev 22 jaanuar 10:00
Koolipäev teatris

Koolipäev teatris

  • Haridusprojektid
  • Suures majas

Õppimine ei toimu üksnes klassiruumis. Mõne teema läbimiseks on teater igati sobilik paik. Koolipäev Vanemuise teatris sisaldab kolme ainetundi: füüsika, kirjandus, kehaline kasvatus.

Vanemale kooliastmele

Teisipäev 22 jaanuar 19:00
Julm mõrvar Hasse Karlsson paljastab tõe naise kohta, kes külmus surnuks raudteesillal

Lavastaja Tanel Jonas

Osades Maria Annus, Külliki Saldre, Liisa Pulk, Karol Kuntsel, Priit Strandberg

Kolmapäev 23 jaanuar 19:00
Härra Biedermann ja tulesüütajad

Härra Biedermann ja tulesüütajad

  • Draama
  • Sadamateatris

Max Frischi must komöödia

Lavastaja Ain Mäeots
Osades Aivar Tommingas, Piret Laurimaa, Riho Kütsar, Karl Laumets, Ott Sepp, Merle Jalakas, Siim Sareal

Kolmapäev 23 jaanuar 19:00
Memory 2019

Memory 2019

  • Kontsert
  • Jõhvi Kontserdimajas
  • Ringreisil mujal

Solistid Marko Matvere, Mikk Saar, Tanja Mihhailova-Saar, Rasmus Kull, Kärt Anton
Konferansjee Hannes Võrno

Vanemuise Sümfooniaorkester ja bänd

Dirigent Martin Sildos

Neljapäev 24 jaanuar 19:00
Teineteiseta

Teineteiseta

  • Draama
  • Sadamateatris

David Hare’i draama

Briti hinnatud dramaturgi David Hare’i 1995. aastal kirjutatud emotsionaalselt intelligentne suhtedraama

Lavastaja Jüri Lumiste
Osades Maria Annus, Tõnu Oja (Eesti Draamateater), Karl Laumets

Neljapäev 24 jaanuar 19:00
Memory 2019

Memory 2019

  • Kontsert
  • Suures majas

Solistid Marko Matvere, Mikk Saar, Tanja Mihhailova-Saar, Rasmus Kull, Kärt Anton
Konferansjee Hannes Võrno

Vanemuise Sümfooniaorkester ja bänd

Dirigent Martin Sildos

Reede 25 jaanuar 19:00
Minu järel, seltsimees!

Minu järel, seltsimees!

  • Draama
  • Suures majas

Ray Cooney farss kahes vaatuses

1961. aastal põgenes Nõukogude Liidust Läände üks maailma balletiajaloo andekamaid meestantsijaid, Rudolf Nurejev. See sündmus pälvis terve maailma tähelepanu ning oli... Rohkem

Lavastaja Tanel Jonas
Osades Maria Annus, Aivar Tommingas, Hannes Kaljujärv, Karol Kuntsel, Riho Kütsar, Merle Jääger, Liisa Pulk, Veiko Porkanen, Tanel Jonas või Martin Kõiv, Markus Luik (Eesti Draamateater)

Reede 25 jaanuar 19:00
Memory 2019

Memory 2019

  • Kontsert
  • Paide Muusika- ja Teatrimaja
  • Ringreisil mujal

Solistid Marko Matvere, Mikk Saar, Tanja Mihhailova-Saar, Rasmus Kull, Kärt Anton
Konferansjee Hannes Võrno

Vanemuise Sümfooniaorkester ja bänd

Dirigent Martin Sildos