Kutse esietendustele

Kutse esietendustele

Sina võid olla Vanemuise esietenduste kutsete saaja!

Teatrihooaeg ei ole veel kaugeltki lõppenud! Selle puhul on meil teatraalne ja eriti eksklusiivne üleskutse Sulle, kes sa oled sel hooajal juba palju teatris käinud ja ka Sulle, kes sa pole veel kordagi meile jõudnud (aga võiksid!) sest – kui Sul on ette näidata piletid vähemalt kolmele Vanemuise teatri etendusele sel hooajal, võid võita kutse kahele kõigile Vanemuise teatri esietendustele meie järgmisel, juubelihooajal!

Kuidas osa võtta?

 1. Külasta vähemalt kolme erinevat Vanemuise teatri etendust sel hooajal.
 2. Registreeri nähtud etendused Vanemuise kodulehel või Vanemuise teatri kassas.
  Arvesse lähevad ostetud piletid nii etendustele, kus oled juba käinud või kuhu alles plaanid minna.

Meil on hea meel, kui jagad pilti oma valikutest ja elamustest sotsiaalmeedias ja märgid postituses ära @Teatervanemuine @Vanemuine ja #vanemuine

Õnneliku, kes võidab järgmise hooaja esietenduste kutsed, kuulutame välja 6. juunil!

[sale-campaign-form]

Kampaania „Sina võid olla Vanemuise esietenduste kutsete saaja!“ tingimused

 1. Kampaanias saavad osaleda külastajad, kellel on ostetud vähemalt kolm Vanemuise teatri 149. hooajal etenduse piletit (01.09.2018- 14.07.2019):
  – arvesse lähevad ostetud piletid nii juba toimunud kui ka veel toimumata etendustele;
  – 3 erineva etenduse piletid annavad 1 hääle, hääled ei ole piiratud;
  – loosis saab osaleda ka Vanemuise külalisetenduste piletitega (Tallinnas, Jõhvis, Pärnus, Rakveres, Paides ja Viljandis).
 2. Registreeri nähtud etendused Vanemuise kodulehel www.vanemuine.ee või jäta täidetud kupong oma andmetega Vanemuise teatrimajades olevatesse kastidesse.
 3. Kampaania peaauhind – kutse kahele kõigile Vanemuise teatri 150. hooaja esietendustele (12 etendust). Peaauhind loositakse välja kõigi kampaanias osalejate vahel 06.06.2019.
 4. Kampaania lisaauhinnad – Vanemuise teatri 5 termokruusi, 5 tassi, 5 raamatut „Tantsides Tartut“ ja 25 uue hooaja piletit. Lisaauhinnad loositakse välja kõigi registreerunute vahel 06.06.2019, need saab kätte Vanemuise suure maja kassast.
 5. Auhindade võitjate nimed avaldatakse Vanemuise teatri Facebooki ja Instagrami lehtedel. Võitjatega võtab teater Vanemuine ühendust tööpäeva jooksul pärast võitja selgumist.
 6. Korraldajale jääb õigus muuta kampaania reegleid, teavitades sellest eelnevalt avalikkust läbi sotsiaalmeediakanali.
 7. Teater Vanemuine ei vastuta Kasutaja nutiseadme ja nutiseadme operatsioonisüsteemidest tulenevate probleemide eest, mis takistavad kampaanias osalemist.
 8. Kampaania auhindu ei saa asendada teist liiki auhindadega ega hüvitada rahas.
 9. Lisainfo Vanemuise lavastuste kohta leiate kodulehelt, küsimuste korral palume pöörduda Vanemuise teatri kassasse kassa@vanemuine.ee, 7440 165.
 10. Kampaania korraldajaks on SA Teater Vanemuine.
 11. Kampaania periood 1.03-6.06.2019.