Order more

Use subtitles

Vanemuise suures ja väikeses majas on kasutusel personaalne tiitrite süsteem, mis võimaldab tiitreid jälgida lisaks lava kohal olevale tabloole ka nutiseadmes. Kasutada saab nii isiklikku nutiseadet kui teatri tahvelarvutit (tagatisraha 25 eurot), mida laenutatakse kavamüügipunktidest. Oma seadmes tiitrite jälgimiseks tuleb AppStore’ist või GooglePlayst alla laadida rakendus Sophokles. Palun lülitage telefon hääletule režiimile, et sisetulevate kõnede või sõnumite märguanded ei segaks etendust.
Teatrimajas valige wifi-võrk VanemuineSUB. Kui Sophokles on telefoni laetud, juhatab see teid ise vajalike tiitriteni.Tiitreid esitatakse tumedal taustal heleda kirjaga, nii et tiitrite jälgimine ei sega teisi teatrikülastajaid. Kõigi tiitreid puudutavate küsimustega võite julgesti pöörduda meie publikuteenindajate poole.

Tiitrid nutiseadmes on:

· ooperitel Carmen, Madama Butterfly EESTI, INGLISE, VENE keeles
· ooperil Jevgeni Onegin EESTI, INGLISE keeles
· operetil Viini veri EESTI, INGLISE, SOOME, VENE keeles
· ooperil Rehepapp EESTI, INGLISE, SOOME keeles
· muusikalidel Ooperifantoom, Hüljatud, Mamma Mia!, Kaunitar ja koletis INGLISE, SOOME, VENE keeles

Eestikeelsed tiitrid on abiks ka kuulmislangusega vaatajale, kellel osa esitatavast tekstist võib muidu kaduma minna. Samuti soovitame tiitreid nutiseadmest jälgida näiteks saali esimestest ridadest, kus pea kohal asuva tiitritabloo jälgimine on ebamugav.