Loe

Vanemuise teater pakub jõulukuul vaatamiseks kolme vahvat lastelavastust

Vanemuise Välksõnum

Vanemuise Välksõnum

Jõulukuul on Vanemuise teatril pakkuda lastele ja ka nende vanematele vaatamiseks koguni kolm vahvat lavastust: muusikal „Detektiiv Lotte“, ballett „Pähklipureja“ ja uus muusikaline sõnalavastus „Kuidas kuningas kuu peale kippus“.

Tund aega enne iga lasteetendust saab Vanemuise teatri suure maja jõuluehteis fuajees koos Kollaste Kassidega küpsetada piparkooke, meisterdada jõulukingitusi ning laulda jõululaule. Jõulutoimetustest saavad osa kõik lapsed ja ka täiskasvanud, kes tulevad vaatama „Detektiiv Lotte“, „Pähklipureja“ või „Kuidas kuningas kuu peale kippus“ detsembrikuiseid etendusi.

„Detektiiv Lotte“ on tõeline koguperemuusikal, mis meeldib kõigile – alates päris väikestest lastest kuni täiskasvanuteni välja. Piletihinnad: 125-180 krooni (grupisoodustus 20 inimesele 10%, 40 inimesele 20%).

„Pähklipureja“, imekaunis ballett, mis kuulub vaieldamatult detsembrikuu juurde. Aegumatu jõuluklassika kogu perele! Piletihinnad: 85-105 krooni (grupisoodustus 20 inimesele 10%).

„Kuidas kuningas kuu peale kippus“ on Vanemuise uus lastelavastus kooliealistele. Iseäranis hästi peaks see lugu sobima 12-aastastele poistele, sest just nii vana on lavastuse peategelane, kuid muidugi on oodatud ka nii nooremad kui ka vanemad koolilapsed, nii poisid kui ka tüdrukud. Piletihinnad: 95 – 155 krooni (grupisoodustus 20 inimesele 10%).

Broneerimine klassidele ja rühmadele: 7440165, kassa@vanemuine.ee .

18.11.2009